Publikuar: Mar 10 2022 08:58

Kerkoj Kamarjer

Publikuar: Mar 10 08:58
Shikime: 23
bar olger kerkon te punesoje : kamarier. me ose pa eksperienc mosha 16 vjec e siper paga e kenaqeshme, siguracione, dhe bakshishe .
nr telefonit : 0683743026
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione