Publikuar: Sht 05 2021 03:05

Kerkohet Staf për Restorant dhe Market,

Publikuar: Sht 05 03:05
Shikime: 47
Ne restorant kemi vende te lira pune si kamarier/e, ndihmes kamarier, lavapjate, pastruese,
Ne Market , nevojiten shitese
Shofer , motorrist
Bukepjekes, Pasticier - Ne furre
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione