Publikuar: Maj 18 2022 08:59

Kerkohet punetor/e per fast food dhe pastruese

Publikuar: Maj 18 08:59
Shikime: 2
Kerkohet punetore per fast food , paga shume e mire , kerkohet dhe pastruese Adresa rr. Elbasanit prane fast food AURORA te kryqezimi i madh i lanes me rr.elbasanit. kontakt 0692030407
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione