Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 18 2022 11:14

Kerkohet ndihmese kuzhiniere dhe 2 kamarier

Publikuar: Maj 18 11:14
Shikime: 10
Ne Yzberisht , Bar Restorant PUSI I SULES kerkon te punesoje nje ndihmese kuzhinjere ( Femer ) dhe 2 kamarier.
Kushtet e punes shume te mira dhe paga e mire.
Per cdo informacion kontaktoni në
Kontakt Whatsaap . 069 98 57707
Përshkrimi i linkut
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione