Publikuar: Maj 10 2022 02:40

Kerkohet kamarier/e dhe fasfodier/e

Publikuar: Maj 10 02:40
Shikime: 78
Fast food AURORA kerkon te zgjeroje staf .per me shume info mund te na kontaktoni tel.0692030407. Ose te na vizitoni prane fast foodit adresa rr.elbasanit tek kryqezimi i madh i lanes
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione