OFROHET PUNE per STAFF RESTORANTI

Njoftimi i kompanisë. Kërkohet punë nga: RESTAURANT Dje 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Librazhd
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
"BAR RESTORANT GJAHTARI"
OFERTE PER PUNE :
KAMARIER (M) , BANAKIERE (F)

SANITARE (F), KUZHINIERE/ND KUZHINIERE

TE KENE EKSPERIENCE PUNE . NE SHERBIM,DHE TE PUNOJNE NE GRUP.TE INTERESUARIT TE JENE SERIOZE .
PER CDO INFORMACION TE KONTAKTOJNE NE NR E TELEFONIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim