Publikuar: Qer 11 2022 12:03

Punesim staf kuzhine-Durres

Publikuar: Qer 11 12:03
Shikime: 374
Hotel restorant tek shkembi i kavajes
Kerkon te punesoje guzhinier rroga 150000 lek
diskutohet per ngritje ne varsi te performances
Ndihmes kuzhiner
Picajol
Te kene eksperienc pune dhe aftesi te mira ne gatim
Rrogat te kenaqshme sipas aftesise dhe rezultatit ne pune
Siguracionet e paguara , transport , ushqim .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione