Kerkojme KAMARIER !

Kërkohet punë nga: Aldo 18 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Rroga e kenaqshme dhe sipas ecuris aplikojm dhe rritje rroge. Per banakiere mosha preferohet 18-35vjec . Te kete eksperience pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim