Publikuar: Pri 29 2021 09:48

Kerkohet Staf

Publikuar: Pri 29 09:48
Shikime: 58
Smart Center ofron vende te lira pune ne pozicionet: Kamarier,Banakier,Sanitare,Ndihmes Kuzhinier, Inxhinier Mekanik, Inxhinier Elektrik, Elektriciste, Financiere. Jeni te mirepritur ne zyrat tona ne Durres perballe Drejtorise se Tatim Taksave dhe ne Tirane Perballe pallateve Agimi.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione