punëtorët e hoteleve të nevojshme në Kanada punëto

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Kërkohet punë nga: opus hotel 19 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Stafit me përvojë të hotelit / barit dhe restorantit në Kanada u kërkohet të jetojnë dhe të punojnë me ne. Ofertë e mirë për paga dhe shtesa javore. Na duhet mosha 20 vjeç e lart. 3 vjet përvojë. Whatsapp +13234573817
:
Kamarier llogaritar
: Recepsionist
: Shofer
: Gatim
: Roje sigurie
: Përfaqësuesit e shitjeve
: Tregtar
: Bërësi i picave
: Sekretari
Aplikantët e interesuar duhet të aplikojnë me cv-në e tyre përmes Whatsapp +13234573817 ose email info.opushotelhrdep@gmail.com
opus hotel
13234573817

WhatsApp:
13234573817
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione