Pune nga shtepia

Ofrohet punë nga: mariglen 24 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
pershendetje... tani me tsu pervec se mund te flisni me njerzit tuaj te dashur mund edhe te fitoni para per fotot komentet qe beni .. pra tsu eshte nje rrjet social si fb istagram Twitter etj vetem se ketu merni para ... menyra esht shum e thjesht per te punar por ja vlen pse te humbim koh me fb kur smarim asgjo.. durimi esht nje nga menyrat per te ecur perpara . regjistrohuni ne linkun tim dhe sapo te jeni regjistruar un do ju ndihmoj nqft se do keni nevoj per sqarime te tjera ((((( http://tsu.co/worldthe1234
mariglen
Leaflet
Në fillim