MAL ZI ———— MONTENEGRO

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: Eno 11 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tropojë
KERKOJ MJESHTER PER ARMATUR NE MAL ZI PAGA E MIR DHE KUSHTE
Numer—WhatsApp:+4917815552949
MJESHTER+ARMATURE
Leaflet
Në fillim