Publikuar: Korr 01 2022 10:12

Punesim ne Kroaci dhe Gjermani

Publikuar: Korr 01 10:12
Shikime: 4462
Kerkohen mjeshter (ustah) per pune ne shtrimin / montimin e pllakave qeramike per firma serioze ne Kroaci dhe Gjermani.
Paga prej 1500-3000 euro
Kushtet shume te mira te punes dhe akomodimit
Ju lutemi scanoni dokumentet: pasaporten, karten e identitetit, Certifikaten Personale (te lindjes) dhe Deshmine e Penalitetit me vule Apostile
dhe dergoni ne: bajramzatriqi@gmail.com
Poashtu, mundesia edhe per Kroaci (urgjent)
rreth 2000 euro ne muaj
banimi i perfshire nga firma
+38349564664
Me respekt
Bajram Zatriqi
Prishtine
(Broker i autorizuar per dergim te punetoreve ne Kroaci)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione