Punësim si instalues i blloqeve termike YTONG.

Njoftimi i kompanisë. Ofrohet punë nga: Vela Consulting Dje 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Punë jashtë vendit
Punësim urgjent si teknik ndërtimi me sistemin e tullave termike YTONG dhe me blloqet Gasbeton në Denmark.

Për të aplikuar, ju duhet të paraqiteni në adresën ; Rruga Ymer Kurti (mbrapa Posta 8 tek Sheshi Wilson), Olympia Shopping Center, Kati i II-të, Zyra Nr. 20, Tirana, Albania.

Jemi hapur nga dita e hënë deri ditën e premte ⇒ ora 09:00 deri në 17:00, dhe ditën e shtunë ⇒ ora 10:00 deri në 14:00

Kontakte ; ✉ info@velaconsulting.eu 📱 +355688007777

(stafi i përgjigjet telefonatave vetëm në orarin e mësipërm)
__________________________________________

♦ Kriteret e përgjithshme të përzgjedhjes ;

✦ Mosha e preferuar është nga 23 deri në 50 vjeç.
✦ Duhet të keni minimalisht 2 vite përvojë pune.
✦ Kërkohet njohuri dhe aftësi specifike për këtë lloj pune.
✦ Kandidatët duhet të zotërojnë pashaportë me të paktën 1 vit vlefshmëri dhe të mos kenë ndalesë hyrje në Schengen.
✦ Nuk është e nevojshme njohja e gjuhëve të huaja (por favorizohen kandidatët që kanë njohuri në gjuhën angleze).

♦ Kushtet e punësimit » ofrohet kontratë pune 3 mujore + ju rimbursohet kosto e biletës vajtje-ardhje pas përfundimit të marrëdhënies së punësimit + akomodim (i përbashkët në apartamente me ujë / drita të paguara) + 2 vakte në ditë ushqim + transport rrugor + uniforma & pajisjet e punës, etj.

♦ Paga neto; varion nga 1300 € në muaj deri në 1500 € në muaj. Paga vendoset në varësi të përvojës dhe kualifikimit.

♦ Duhet të punoni të paktën 9 orë në ditë x 6 ditë në javë (1 orë pushim dreke). Orët shtesë do t'ju paguhen ekstra cash.
__________________________________________

Faleminderit që zgjodhët të punësoheni me Vela Consulting.

Ju mirëpresim. 🙂 LN : 4760-03-2018 | NIPT : L37203206R
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim