Ofrojmë punësim si Hotel Receptionist (F).

Njoftimi i kompanisë. Ofrohet punë nga: Vela Consulting Sot 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Punë jashtë vendit
Punësim si Hotel Receptionist (Femër) në Dubai dhe Abu Dhabi - United Arab Emirates, Qatar, Kuwait, Bahrain, Oman.

♦ Kriteret e përgjithshme të përzgjedhjes;

✦ Mosha juaj preferohet të jetë nga 21 deri në 33 vjeçe.
✦ Duhet të keni nivel të mirë të njohjes së gjuhës angleze.
✦ Të jeni të paktën e pajisur me diplomë shkollë e mesme (e përgjithshme ose profesionale).
✦ Duhet të keni njohuri të përgjithshme për punën me kompjuter (në programet Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote të MS Office).
✦ Përvoja (jo e detyrueshme) në Hotele apo Restorante, është favorizuese.
✦ Kandidatet duhet të kenë Dëshmi Penaliteti pa rekorde kriminale dhe të zotërojnë një pasaportë me të paktën 3 vjet vlefshmëri.

♦ Kushtet e punësimit » ofrohet kontratë pune 2 vjeçare që përmban ; vizë / leje pune + biletë avioni për të shkuar në qytetin ku do punoni & biletë të kthimit pas 24 muajsh + akomodim (i përbashkët : deri në 3 persona në dhomë) + 1 vakt ditor ushqim + transport rrugor (vajtje - ardhje nga akomodimi drejt punës) + trajtim mjekësor në spital publik me shpenzimet e shtetit ku punoni + uniforma + ju paguhen kontribute të sigurimeve, etj.

♦ Paga neto ; varion nga 900 USD në muaj deri në 1100 USD në muaj. Paga do të negociohet me punëdhënësin, dhe vendoset në varësi të përvojës tuaj të punës dhe/ose nivelit të kualifikimit.

♦ Duhet të punoni të paktën 48 orë në javë. Nëse do t'ju kërkohet kohë pune shtesë, do përfitoni pagë më të lartë.

♦ Pushimet + lejet e tjera ; nga 21 deri në 30 ditë (pas 12 muajve punësim) + festa publike nga 8 deri në 14 ditë në vit.
___________________________________________

Për të aplikuar, ju duhet të paraqiteni në adresën ; Rruga Ymer Kurti (mbrapa Posta 8 tek Sheshi Wilson), Olympia Shopping Center, Kati i II-të, Zyra Nr. 20, Tirana, Albania.

Orari ; nga dita e hënë deri ditën e premte nga ora 09:00 deri në 17:00 & ditën e shtunë nga ora 10:00 deri në 14:00

Kontakte ; 📱 +355688007777 ✉ info@velaconsulting.eu

(stafi i përgjigjet telefonatave vetëm në orarin e mësipërm)

Faleminderit që zgjodhët të punësoheni me Vela Consulting.

Ju mirëpresim. 🙂 LN : 4760-03-2018 | NIPT : L37203206R
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim