Montues Guzhinash Industrieale

0 LEK

Ofrohet punë nga: Dardan Lisha 28 Pri 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kerkojm Montues Per Guzhina Industriale ne Gjermani.
Guzhina restorantesh , montimet e ajrimit dhe instalimin e pajisjeve te guzhinave , frigoriferave Sobave dhe aksesoreve te tjer. Te ker eksperienc 3 Vjecare.
Mundesi pajiaje me Viz tre vjecare Gjermane.
Dardan Lisha
004915233916193
Leaflet
Në fillim