kamerierë dhe banakierë të nevojshëm në Kanada

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: opus hotel 20 Nën 03:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Stafit me përvojë të hotelit / barit dhe restorantit në Kanada u kërkohet të jetojnë dhe të punojnë me ne. Ofroni paga të mira dhe shtesa javore. Na duhet një moshë 20 vjeç e lart. 3 vjet përvojë. Whatsapp +13234573817
opus hotel
13234573817

WhatsApp:
13234573817
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione