Publikuar: Maj 30 2023 11:18

Punesim ne Kroaci dhe Gjermani

EUR

Publikuar: Maj 30 11:18
Shikime: 49
Kerkohen punetor per Kroaci, Zvicer dhe Gjermani
Ne i rregullojme letrat kroate dhe patenten kroate me kod 95, dhe transferoheni me A1 ne Gjermani per vozites te betonjerkave. Akomodimi nga firma.
Urgjent nevojiten mjeshter per ndertimtari: murator, fasader / sistem kapote, knauff punues dhe gips patinime, suvatues me pompe, elektricist, pllakaxhi qeramike, bojaxhi, hidraulik, instalues te nxemjes qendrore me kalldaje, hekurlidhes dhe te kallepeve te betonit, saldues, montues i konstruksioneve metalike, IT mirembajtes, instalues te fibrave optik kablor dhe internetit, monter te pajisjeve te sigurise dhe kamerave.
Kontrata e punes, leja e qendrimit dhe leja e punes behet 1 vjecare.
Banimi dhe sigurimi shendetesor mbulohet nga punedhenesi (firma).
Lajmerohuni ne whatsapp +385955091208
Ju mirepresim
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
49
+385955091208

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione