Publikuar: Shk 11 2023 10:30

Ndihmes Kuzhiniere

Publikuar: Shk 11 10:30
Shikime: 2
Mundesi punesimi ne Poloni!

Nje sipermarres shqiptar kerkon te punesoje 2 zonja si ndihmese kuzhiniere ne restorantin e tij ku ofrohet kuzhine tipike Shqiptare. Restoranti operon si biznes familjar ne qytetin e Gdynia, Poloni.

Oferta e punes perfshin:

Page konkuruese - 800 euro net.
Akomodimi dhe ushqimi te garantuara.
Ambient mikeprites dhe familjar.
Orientim per te sapoardhurit.


Adresa e plote e restorantit:
Gdańska 40,
84-230 Rumia
Poland
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione