kerkoj pun si shofer B-C-D + Cap + Dixitale

0 LEK

Kërkohet punë nga: klodi 21 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
pershendetje un jam klodi 33 vjec Arsim te mesem familjar kunder pieve alkolike serjoz dhe korrekt shum i kujdesshem dhe i rregullt sa i perket mirmbajtjes se mjetit i komonikushem fals gjuhen italjane shum mire dhe kam makinen time personale per udhtim ne vendin e punes kerkoj te punsohem si shofer Autobuzi -Minibuz personeli-Ambulance - personal -Kamjoncine -Kamjon- me shum se 15 vjet eksperjenc ( B-C-D-cap-karta-Dixhitale) deshiroj te punoj me njerz te mir
e korrekt - Tel 0692662175 flm
Leaflet
Në fillim