Publikuar: Maj 02 2022 10:42

Kërkoj Dado

Publikuar: Maj 02 10:42
Shikime: 305
Kërkoj Dado për fëmijë 1 vjeç e gjysmë. Punë shtëpie dhe gatim. Full time.
Kohë afatshkurtër (1/2 muaj).
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione