Kujdestare per femije ne Zvicerr

0 LEK

Ofrohet punë nga: Muli 12 Gush 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kerkohet nje vajze/grua qe merr ne detyre kujdestarine per femijet tane ne nje qytet te madh me Zvicerr.Mosha e te interesuares nuk eshte relevante.Ofrojme fjetjen,ushqimim si dhe nje rroge shum te mire mujore.
Te interesuarat ju lutem shkruani ne email.Nese keni pervoje,keni vullnet si dhe puna me femije ju pershtatet ateher jeni e mireseardhur.
Leaflet
Në fillim