Edukatore Kopshti

0 LEK

Ofrohet punë nga: Kopshti Vila Maci 17 Sht 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kerkohet Edukatore kopshti me arsimin perkates dhe eksperience pune te vertetuar.

Adresa : Kopshti Vila Maci, rruga Ali Demi.

Te interesuarit te kontaktojne ne Cel. 0692166907/ 0695562754
Kopshti Vila Maci
Leaflet
Në fillim