Kopështi Kalimero kërkon edukatore

Kërkohet punë nga: Robert Ferhati 16 Tet 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Kërkohen edukatore me arsim Bachelor për parashkollor ose cikël të ulët. Punë më kohë të plotë. Kandidatët preferohen të kenë eksperiencë pune.

Kopështi ndodhet në rrugën Tish Daia , ndërmjet Komunës së Parisit dhe Kristal Center.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim