Punime hidraulike

0 LEK

Shitet nga: ilir 20 Tet 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
bejme punime sanitare dhe instalime te kaldjave me gaz dhe me dru.
Kemi 10 vjet eksperienc pune SHIPERI dhe MAL TE ZI,per me shume Informacion te interresuarit te kontaktoj ne numrin 0672571087.flm
Në fillim