Skela Syla kerkon punetor dhe mjeshter skelerie.

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: Skela Syla 30 Sht 13:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Skela Syla kerkon te punesoj punetor dhe mjeshter skelerie. Te merret me montim dhe cmontim skelash fasade.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin: 0684015330
Skela Syla
Skela Syla është krijuar në Tiranë në vitin 2002. Gjate viteve, Skela Syla e ka bazuar strategjinë e saj në përmirësimin e kapaciteteve dhe në zhvillimin e tekonogjive të reja të cilat e kanë udhehequr kompaninë në nivelet më të larta në fushën e Skelerisë për sektorin e ndërtimit. Me këtë eksperiencë dhe entuziazem kemi qënë në gjendje te zhvillojme ide te reja dhe projekte të cilat paraqesin gjithmonë e me shumë produkte innovative, të sigurta dhe kosto-efektive në mënyrë që të plotesohen kërkesat e tregut.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Dritan Hoxha, ngjitur me Universitetin Luarasi Tregoje në hartë
0696529664
Skela Syla
0696529664
Leaflet
Në fillim