Ofroj vend pune ARCHISPACE SHPK kerkon te punesoje

0 LEK

Ofrohet punë nga: ARCHISPACE 11 Sht 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
ARCHISPACE SHPK eshte Studio Arkitekture dhe Inxhinierie. Eshte kompani me spekter te gjere ne konsulence ne fokus zhvillimin e infrastruktures, planifikimit urban, energjise, restaurimit dhe godinave shume funksionale.


ARCHISPACE SHPK, kerkon te punesoje prane kompanise nje Arkitekt Imazherie, Autokadist dhe Rendering.


Specialisti duhet te jete i afte te perpunoje rendera ne 3D per Godina,, Sheshe, Objekte Administrative, Infrastrukture etj


Arkitekti / Kerkesat e kandidatit:


Duhet te jete i diplomuar ne Arkitekture


Te kete eksperience te mire ne softwaret si: Autocad 2D/3D , 3DS Max Studio, Adobe Photoshop, Sketchup dhe Artlantis.


Te jete i afte te punojë në grup


Kandidatet Arkitekt mund te dergojne aplikimin ne PDF tek adresa : studio@archi-space.com


Dokumentat qe nevojiten per tu vlersuar si aplikim i suksesshem jane:
1- Portfolio. (Prezantim i puneve pas diplomimit)
2- CV Europass
3- Kopje e Diplomes ne Arkitekture
4- Vertetime, Referenca pune nga studio ose arkitekt
ARCHISPACE SHPK


Architecture - Interior Design - Urban Planning - Architectural Restoration - Hydrotechnic Projects - Mecanic Projects - Electrical Projects
Rruga Abdyl Frasheri, P. Nr. 31, Qendra e Biznesit Hekla, Kati i 3, Tirane
Mob : (00355) 69 20 30 808 (00355) 67 20 77 200
email: studio@archi-space.com
web: www.archi-space.com
ARCHISPACE
Leaflet
Në fillim