MARANGOZ

0 LEK

Ofrohet punë nga: Albania Punesim 09 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ofrohte pune si "Magazinier"!

Ofrohet vend pune si “Magazinier”ne nje kompani mobiljesh Lider ne tregun Shqipetar.


Preferohet kandidati i cili ka punuar ne kete sektor dhe njeh produktet e drurit.


Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin e meposhtem vetem ne whatsapp:
+355696180299

Albania Punesim
+355696180299
Leaflet
Në fillim