Kërkohet Arkitekt/Inxhinier

0 LEK

Ofrohet punë nga: Energy Efficiency Consulting 28 Sht 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Studio arkitekture kërkon të punësojë arkitekt/inxhinier ndërtimi që kanë përfunduar studimet vitet e fundit. Të interesuarit duhet të kenë interes në zhvillimin e karrierës në fushën e efieçencës së energjisë në ndërtesa.

Të ketë njohuri dhe prirje ne software simulimi energjetik si revit, design builder etj.

Njohës i programeve si Autocad, Revit, 3D Max, Photoshop.

Të ketë aftësi të mira organizative.

Të interesuarit të nisin CV-në në adresën e mëposhtme të emailit.

energyefficiency.al@gmail.com
Energy Efficiency Consulting
Leaflet
Në fillim