Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 21 2022 10:32

Rekrutim i punetoreve te thjeshte nga Nepali, India

Publikuar: Sht 21 10:32
Shikime: 141
Prime Recruitment Albania është agjenci e liçensuar punësimi që rekruton punëtorë të thjeshtë nga Azia për kompanitë shqiptare të ndërtimit, fasoneri, fabrika të ndryshme mjafton që kompanitë të ofrojnë:

- Kontratë 1 vjeçare me pagën mujore 400 $
- Akomodimin dhe ushqimin pranë vendit të punës.

Agjencia Prime Recruitment Albania merr përsipër ndjekjen e procedurave ligjore deri në ardhjen kandidatëve në ambjentin e punës.
Kontakt: +355 694449400
Adresa: Bulevardi Bajram Curri, përballë ish ekspozitës Tiranë.
E-mail: [email protected]
Web: www.pra.al
Përshkrimi i linkut

Prime Recruitment Albania

Agjenci Punesimi
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Bulevardi Bajram Curri, perballe ish ekspozites, Tirane Tregoje në hartë

0694449400

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione