kerkohet hidraulik dhe ndihmes hidraulik

0 LEK

Kërkohet punë nga: eduart 28 Gush 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
kerkohet per punesim hidraulik dhe ndihmes hidraulik me eksperienc pune per tu bere pjese e ekipit te biznesit privat Edon Hidro.
Te interesuarit te kontaktojn ne nr 0695854357
Në fillim