Publikuar: Shk 18 2022 05:49

Ofrohet pune asistente dentiste

LEK

Publikuar: Shk 18 05:49
Shikime: 312
Kerkohet nje Asistente Dentiste, tek klinika dentare xholi1 adresa eshte 21 dhjetori pas ambulances nr 9 eshte nje nder klinikat moderne te rrjetit te klinikave “XHOLI ” ,nuk duhet te jete student,stomatologjie ose sapo mbaruar stomatollogjine.
Paga dhe orari


1-Paga 30000 +siguracjonet 9000 leke
2-Orari 10.30-19 nga e hena deri te premten ,kurse e shtuna eshte nga ora 9-16 dhe e djela pushim.

(10 dite do jete ne prove,).Cdo e interesuar te sjell CV,ne imal,
(Flori31xh@gmail.com)

Faleminderit
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione