Mjeke, Mami, Infermiere- per Gjermani

0 LEK

Ofrohet punë nga: Personalbüro U. Herrmann 02 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Mjeksi
Per spitale ne Gjermani kerkohen:
-> Mjeke te profileve te ndryshem,
-> Asistent te mjekeve ,
->Mami,
->Infermiere,
qe e njohin gjuhen gjermane per punesim me kontrate te pergjitheshme paga prej 2500€ deri 4500€ bruto dhe kushte te tjera shume te mira.

Te interesuarit te aplikojne ne email:
personalbuero.u.herrmann@gmx.de
------------------------------------------
Personalbüro U. Herrmann
Personalvermittlung - beratung
Dessauerstr. 3
Pattensen 30982
Tel: + 49 5069/806992
Personalbüro U. Herrmann
+495069806992
Leaflet
Në fillim