Publikuar: Jan 05 2022 02:44

Kerkohet te punesohet Laborant Dentar

Publikuar: Jan 05 02:44
Shikime: 94
Klinike dhe laborator dentar "Mezini Dent" kerkon te punesoje:

LABORANT DENTAR

- Perparesi kane kandidatet me eksperience te ngjashme pune
- Te jene korrekt dhe te kene etike ne pune
- Ofrohet page e kenaqshme dhe ambjent miqesor pune

Adresa: Rr. Tom Plezha, Tirane

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin celular te shenuar ose adrese email: mezinident@gmail.com
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione