Publikuar: Nën 10 2021 07:29

Kerkohet asistente dentare.

Publikuar: Nën 10 07:29
Shikime: 1
Dental GB kërkon një asistente dentare me eksperiencë minimalisht 2 vite.
Kërkohen: Njohuri të mira të gjuhës italiane në të shkruar dhe në të folur, përdorim të mirë të word, excel, kompjuterit, e-mail.
Dërgoni CV në italisht / anglisht me foto tek:
aiassaemanuela40@gmail.com
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione