Publikuar: Sht 15 2021 01:12

Kërkohen infermierë me bachelor për në Gjermani

Publikuar: Sht 15 01:12
Shikime: 96
Kërkohen djem dhe vajza ambiciozë dhe të vendosur për te pasur një te ardhme dhe nje vend pune të sigurtë në Gjermani. Kandidantët duhet të kenë bachelor në mjekësi, dega infermieri. Per të tjerat mendojme ne ! Të interesuarit,ju lutem na kontaktoni në numrin e mësiperm të telefonit ( watssup ). Grupi i 1 do të përmbaj 20 veta.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione