Publikuar: Maj 27 2022 09:45

Kerkohet dentist/e ne qytetin e lezhes

Publikuar: Maj 27 09:45
Shikime: 65
Kerkohet dentist/e ne qytetin e Lezhës.Eksperince pune 1-2 vite dhe e licensuar.Rroga 80000-100000 lekë..
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione