Publikuar: Sht 17 2020 11:41

Medrep,Farmacist,Shendet Publik

Publikuar: Sht 17 11:41
Shikime: 19
Njoftim Punësimi

HPS Albania është një kompani në fushën e promocionit të barnave dhe shtesave ushqimore. Ne jemi në kërkim të një individi të ri dhe dinamik, me aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bindjeje.

Ky individ do të jetë përgjëgjës për promocionin e produkteve farmaceutike në zonën e Tiranës dhe per disa qytete.

Personi duhet që të jetë resident në Tiranë. Eksperiencat e mëparshme janë një avantazh i cili do të vlerësohet gjatë intervistës.

Detyrat dhe përgjegjësitë:

1. Takimet e shpeshta me Mjekët, farmacistët apo punonës të tjerë të sistemit shëndetësor me qëllim shitjen e produkteve të kompanisë

2. Prezantimi i produkteve të kompanisë në takimet individuale apo në grup me klientët

3. Mbledhja e të dhënave për konkurentët gjatë kohës që punon në terren

4. Përpilimi i raporteve për të pasqyruar situatën në zonat e tij, rreth klientëve, konkurentëve apo të dhëna të tjera të vlefshme

5. Arritja e objektivave të caktuara për shitjet e produkteve të kompanisë

6. Rritja dhe zhillimi personal për të plotësuar kërkesat e nevojshme për rolin përkatës.

Kushtet e punës janë në linjë me standartet e Kodit Shqiptar të Punës.

Pagesa dhe shpërblimet janë kokuruese në treg. Personat e interesuar janë të lutur që të dërgojnë një CV në adresën e emailit: [email protected] ose kontakt: +355 69 564 6569
Aplikimet janë të hapura deri në datë 31/10/2020
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione