Publikuar: Tet 14 2021 12:35

KERKOHET FARMACIST/E

Publikuar: Tet 14 12:35
Shikime: 69
Ofrohet vend pune farmacist/e.

FLORIFARMA Farmaci , ofron vend pune me orar te plote per farmacist/e.

Kandidatet duhet te plotesojne keto kerkesa:


Te kete perfunduar studimet e larta ne Universitetin e Mjekesise Tirane, Dega Farmaci.
Te kete eksperience pune mbi 2 vite.
Te kete aftesi shume te mira komunikuese, perpikmeri, motivim dhe pergjegjesi te larte ne pune.
Te jete i/e afte per te punuar ne grup dhe fleksibel me oraret.
Te njohe mire programet baze kompjuterike.


Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV ne adresen e meposhtme;

gentiana.marku@florifarma.com

Vetem kandidatet qe perzgjidhen do te kontaktohen nepermjet telefonit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione