Publikuar: Nën 15 2016 02:08

Delegat Mjekesor

Publikuar: Nën 15 02:08
Shikime: 14
TANISKIDIS GROUP
E vendosur ne Tirane, Shperndarese produktesh te konsumit te gjere, me eksperience te gjate, mbi 17 vjet.

Kerkon te punesoje:
1. Delegat Mjekesor

KRITERET
- Te kene arsim te larte ne deget: MJEKESI, FARMACI, BIOKIMI
- Te kene eksperience te ngjashme, te pakten 3-vjecare,
- Te zoterojne gjuhen angleze, njohurite ne gjuhen greke do te konsiderohen aset.
- Te jene te afte ne komunikim, ne thithjen e informacionit, te mund te punojne te pavarur por te dine te integrohen ne punen ne grup, te kene sy te mprehte per detaje, te mund te mbajne presionin si dhe te jene te afte te zgjidhin problemet vet.
- Te posedojne leje drejtimi automjeti
- Te jene te gatshem te udhetojne ne rrethe.

TE INTERESUARIT TE DOREZOJNE CV PRANE:
sales@taniskidis.com

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione