Publikuar: Korr 14 2020 12:26

CENTRALPHARMA TIRANE OFRON PUNE PER 2 FARMACIST/E

Publikuar: Korr 14 12:26
Shikime: 29
CENTRALPHARMA TIRANE

Kerkon te punesoje 2 Farmacist/e.

Kandidatet duhet te kene mbaruar studimet ne Farmaci brenda ose jashte vendit. Ata preferohen te kene eksperience te suksesshme pune ose te jene te rinj te motivuar.

Nje nga pozicionet e punes kerkohet te jete me licensen e drejtuesit teknik.

Paga do te jete mjaft konkuruese dhe motivuese permes sistemit te bonusit.

Kandidatet e interesuar mund te telefonojne ne 0692404124 ose te dergojne CV e tyre ne centralpharmaalbania@gmail.com
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione