Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 25 2022 10:37

Kerkohet fizioterapiste ose masazhatore

EUR

Publikuar: Qer 25 10:37
Shikime: 225
Kerkohet fizioterapiste ose masazhatore per sezonin e veres ne Velipoje, Shengjin, Durres dhe Golem.
Per personat qe nuk kane ekpserience ofrohet trajnim praktik paraprakisht.
Paga eshte e kenaqshme dhe me siguracione te rregullta.
Akomodimi i perfshire.
Na kontaktoni
+355695711791
Përshkrimi i linkut

Check-In Imobiliare

Check-In Imobiliare është një realestate me fokus ndermjetësimin për shitje - blerje ose marrje/ dhënie me qera për prona si apartamente, vila, dyqane, toka/ truall, njesisherbimi etj
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Check-In Imobiliare është një realestate me fokus ndermjetësimin për shitje - blerje ose marrje/ dhënie me qera për prona si apartamente, vila, dyqane, toka/ truall, njesisherbimi etj

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione