Publikuar: Qer 09 2022 12:01

Ofrohet vend pune Gama v shpk

Publikuar: Qer 09 12:01
Shikime: 434
Ofrohet vend pune tek GAMA V SHPK
Puna konsiston:
Hyrje ne magazine te mallrave te ndryshem.
Iventar produktesh.
Njoftim ose lajmerim te klienteve per problematikat e ndryshme qe kane me porosite online.
Verifikim te pakove te shperndara me poste.
Verifikim i kthimeve
Verifikim pagesash dhe nxjerrje te llogarive per agjentet.

Cfare duhet te kete punonjesi:
Mosha 22 - 30 vjeç
Femer
Shkolle e larte
Te kete aftesi te mira kompjuterike
Te kete njohuri mbi ms office (excel)
Njohuri ne photoshop ose software te tjeter perbejn avantazh

Cfare ofron puna:
Vend pune me te gjitha komoditetet e nevojshme.
Page shume e mire.
Mundesi trajnimesh ose gjithcka tjeter qe i nevojitet punonjesit te zhvillohet profesionalisht.
Kontrat pune.

Vendi i punes eshte ne qytetin e Vlores
Dergoni cv tuaj ne whatsapp tek numrin +355 69 218 2143
Ose ne emailin [email protected]


Oferta e punes deri me daten 10 qershor 2022
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione