vend pune operator italisht

470 EUR

Ofrohet punë nga: UC GROUP Dje 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kerkojme operator ne gjuhen italiane ne fushaten vodafone cassa. Samoa Uc Group ju ofron kushtet mre te mira te punes. Page baze plus bonuse te kenaqshme, ambient komod standarte europiane, trajnime te vazhdueshme, mbeshtetje gupi dhe fryme bashkepunimi. Na kontakto tani per te skeduluar nje interviste ne numrin tone te kontaktit 0693869339
UC GROUP
0693869339

WhatsApp:
0693869339
Leaflet
Në fillim