OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE , PART TIME

400 EUR

Ofrohet punë nga: UC GROUP Dje 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Dëshiron pavarësi? Dëshiron të jesh "ur own boss"? Je lodhur nga punët monotone dhe që nuk paguhen mirë?
Je energjik, ambicioz dhe nuk të mungon dëshira të bësh sa më shumë para. Samoa Uc Group ju jep mundësinë fantastike për ti bërë të gjitha kto. Ofrojmë punë part time dhe me kohë të plotë operartor në italisht. Trajnim të vazhdueshëm, mbështetje profesionale, motivim grupi, superskuadër, pagë bazë plus bonuse. Puna juaj e ëndrrave po ju thërret 🛎🛎🛎
Kontakto tani 📳në një nga format tona të kontaktit ➡️email :hr.samoa@ucgroup.it
➡️Whatssap: 0693869339
UC GROUP
0693869339

WhatsApp:
0693869339
Leaflet
Në fillim