Operaor ne gjuhen italiane dhe gjermane

Ofrohet punë nga: Matilda 08 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Call center, Te flisni italisht, nqofse keni experienc permban avantazh. orari punes eshte 12:30-19:30.
paga e mire + shtesa
Matilda
0699967407
Leaflet
Në fillim