OFROHET PUNE SUPERVIZOR, PASDITE

600 EUR

Ofrohet punë nga: UC GROUP 30 Tet 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kompania jonë SAMOA UC GROUP është në kërkim të supervizoreve në gjuhën italiane për fushatën vodafone casa. Kandidati ynë ideal duhet:

-Të komunikojë rrjedhshëm në italisht
- Te kete eksopeience si supervizor minimumi 6 muaj
-Të ketë aftësi komunikimi dhe bindëse
-Të jetë ambicioz për të fituar më shumë të ardhura.
-Të jetë i disponushëm full time

Ne ofrojmë:
-Një pagesë bazë fuke filluar 600 euro
-Shpërblime dhe bonuse të kënaqshme në varësi të performancës së punës.
-Kontratë e rregullt punësimi.
-Ambiente komode pune

Kane prioritet personat qe kane skuader

Personat e interesuar mund të kontaktojnë:
•Tel/Whatsapp: 0693869339
•Email: hr.samoa@ucgroup.it
UC GROUP
0693869339
Leaflet
Në fillim