ofrohet pune part time operator

0 LEK

Ofrohet punë nga: UC GROUP 30 Tet 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Je energjik, deshiron nje pune ku ka rritje profesionale, ku limitin maksimal te pageses tende e vendos vete?
🔺 Ne jemi superskuadra per te cilen ke nevoje🔺
SAMOA UC GROUP eshte ne kerkim te operatoreve dhe supervizoreve ne gjuhen italiane , me eksperience ne fushen e telefonise. Nese deshiron nje ambient pune pozitiv dinamik dhe me plot energji jemi vendi i duhur, kontakto tani ne nje nga format tona te kontaktit per te skeduluar nje interviste.
.
.
.
📲0693869339 , 💻hr.samoa@ucgroup.it
.
.
.
📌Tirane Qender, Torre Drini kati i 8 hyrja nr 85.
UC GROUP
0693869339
Leaflet
Në fillim