ofrohet pune operator telefonik vodafone italia

350 EUR

400 EUR

Ofrohet punë nga: UC GROUP Dje 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Dëshiron pavarësi? Dëshiron të jesh "ur own boss"? Je lodhur nga punët monotone dhe që nuk paguhen mirë?😏😏
Je energjik, ambicioz dhe nuk të mungon dëshira të bësh sa më shumë para. Samoa Uc Group 🇮🇹🇦🇱 ju jep mundësinë fantastike për ti bërë të gjitha kto 🤩. Ofrojmë punë part time dhe me kohë të plotë operator në italisht. Trajnim të vazhdueshëm👍, mbështetje profesionale 🤓, motivim grupi🥳, superskuadër 💁‍♀️💁‍♂️, pagë bazë plus bonuse. Puna juaj e ëndrrave po ju thërret 🛎🛎🛎
Kontakto tani 📳në një nga format tona të kontaktit
➡️email :hr.samoa@ucgroup.it
➡️Whatssap: 0693869339
UC GROUP
  Online
0693869339

WhatsApp:
0693869339
Leaflet
Në fillim