Kerkohen Operator ne gjuhen italiane dhe gjermane

Ofrohet punë nga: Matilda 08 Nën 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Marketing dhe Media
te flisni italisht ose gjermanisht,
experienca permban avantazh.

Paga e kenaqshme plus shtesa.
orari punes 12:30-19:30.

nr. 0699967407
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim